درباره ما

با بیش از ۱۰ سال فعالیت در حوزه مواد غذایی، بهترین غذاهای ترکی را برای شما به ارمغان آورده ایم

درباره ما

حضور دکتر شهریاری استاندار استان

افتتاح کارخانه تونتی توسط استاندار آذربایجان غربی . این کارخانه در شهرک صنعتی فاز ۲ ارومیه در مرکز استان آذربایجان غربی افتتاح گردید . هم اکنون بیش از دهها متخصص , کارگر در این کارخانه مشغول به کار میباشند . تن تی با ارایه محصولات غذایی نیمه آماده اعم از بورک , پیده , پیتزا , لاح معجون کار خود را شروع کرده است . و هم کنون بیش از ۲۰ نوع غذا در طعم های متفاوت تولید میکند.

گروه صنایع غذایی تن تی

امروزه به ویژه زمان افراد ساکن در شهرهای بزرگ بسیار ارزشمند است که این شرایط در صرف وعده های غذایی بدون نیاز به صبرکردن بی تاثیر نبوده و متعاقبا موجب شده است که غذاهای آماده به بخش جداناپذیری از زندگی روزمره تبدیل شده است.

صنایع غذایی تن تی” در سال ۲۰۱۰ و با دریافت گواهی از وزارت امور روستایی فعالیت خود را آغاز کرد.

از سال ۲۰۱۲ ظرفیت تولید را به ۲۵ تن افزایش داده و گواهی های ایمنی غذا ایزو ۲۲۰۰۰ و ایزو ۹۰۰۰۱ را از سازمان استاندارد ترکیه دریافت نمود. ما در مجموعه صنایع غذایی تن تی بر این باوریم که کیفیت رو به افزایش خدمات تنها از طریق برقراری یک نهاد هوشمند ممکن است. با این آگاهی تن تی در تمام مراحل تولید با تلاش و توجهی بی نظیر به تمام جزئیات در حال فعالیت است.

۱۰ سال تجربه
۱۸ مدل غذای متنوع
۳۰۰۰۰۰۰ مشتری ثابت
۲۵ تن تولید سالانه
۴ شعبه خارجی
۸ شعبه داخلی

همیشه از ما بهترین ها را بخواهید

تیتر از خبر گذاری تسنیم : ارومیه توانمندی آذربایجان غربی در بخش صنعت افزایش می‌یابد

حضور میهمانان داخلی و خارجی در محل همایش های کارخانه تن تی ، ایفاد سخنرانی توسط استاندار محترم آذربایجان غربی و مدیل عامل کارخانه تن تی .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، همزمان با ایام الله دهه فجر پروژه‌هایی در شهرستان ارومیه همراه با دیگر شهرستان‌های آذربایجان غربی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح شرکت تن تی زیرمجموعه کارخانه خمیرآوران ترک ارومیه، بازدید از چند طرح صنعتی و تولیدی از جمله شرکت اسپوتا، شرکت آترا ارتوپد، شرکت آب گوهر کلنگ زنی نخستین کارخانه خودروسازی در استان، بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه و رونمایی از محصول جدید گروه صنعتی تولید پکیج آلتای، افتتاح و بازدید از واحد تولیدی رونان اشترودل، بازدید استاندار آذربایجان غربی و هیئت همراه از شرکت صنعتی رخش تریلر آذر، آیین رونمایی از اولین کانکس باز شونده داروخانه سیار در سطح کشور و رونمایی از بزرگ‌ترین قایق پلی‌اتیلن یکپارچه جهان در کارخانه ایران پاش از برنامه‌های مسئولان استانی آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه بود.

استاندار آذربایجان غربی در خلال این برنامه‌ها اظهار داشت: در صدد ارتقای سطح توانمندی استان در بخش صنعت هستیم که افتتاح واحدهای تولیدی امروز در راستای همین مورد است.

محمد مهدی شهریاری افزود: مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در این واحد جای تقدیر دارد که باید دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر این افراد باشیم.

آشنایی بیشتر با تن تی

تاریخچه و موارد خاص درباره تیم ما

طراحی وب و توسعه به صورت اصولی

ما خلاق ترین هستیم

sandwich

لاح معجون

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

bread

پیده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

pizza

پیتزا تونتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

croissant

بورک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ